Система відкритого бюджету Херсонської області
На превеликий жаль Розробка та підтримка даного ресурсу зупинена.

Про систему відкритого бюджету

Сайт «Відкритий бюджет Херсонської області» призначений для розкриття інформації про бюджет в простій і доступній для будь-якого громадянина формі.

Використовуючи матеріали сайту, будь-який житель області, в т.ч. що не володіє спеціальними знаннями в цій сфері, зможе розібратися в мові цифр, зрозуміти, з чого формується бюджет, і на що витрачаються бюджетні кошти.

Портал розкриває основні аспекти бюджетного процесу, містить відомості про основні параметри бюджету, структурі доходів і витрат бюджету Херсонської області

Відкритий бюджет допоможе
Зменшити корупційні ризики та зловживання у місцевих органах влади
Зробити простих громадян повноцінними учасниками бюджетного процесу
Підвищити ефективність роботи органів влади, їх прозорість та підзвітність

Херсонська область за відкритість!

Відповідно до українського законодавства інформація про використання бюджетних коштів не може бути обмеженою для доступу, а органи влади зобов’язані публікувати інформацію про використання ними коштів платників податків. Відповідальність за це, на місцевому рівні, частіше за все, покладається на фінансові управління, які консолідують інформацію розпорядників бюджету. Як результат, з формальної точки зору, інформація публікується, але в форматі яка не дозволяє громадянам зрозуміти, що вони отримують у відповідь на сплату податків, - саме цю проблему покликана вирішити наша система «Відкритого бюджету».